درباره ما
شرکت سپیتام ارائه دهنده تجهیزات فیبر نوری (اکتیو و پسیو) و  تجهیزات تحت شبکه در حوزه دوربینهای مدار بسته با مدیریت خانم مهندس رمضانی نژاد می باشد. در این حوزه سبد کالایی متنوع از محصولات با کیفیت و مطمئنی را تحت گارانتی و با نام سپیتام به صنعت ارائه می نماید. محصولات اکتیو دارای گارانتی 2 ساله و در بعضی از محصولات گارانتی 3 ساله میباشند. 

با  توجه به تخصصی بودن حوزه کاری این شرکت مقالات فنی کاربردی نیز به صورت ماهانه در سایت قرار داده میشود که علاقمندان میتوانند پس از دانلود مطالعه نمایند.

 

 همواره در صددیم خلاهای موجود در صنعت را شناسایی نموده و ایده های کاربردی و راه حل های مبتنی بر استانداردهای جاری در صنعت به مشتریانمان ارائه دهیم.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
افتخار ما به این است که بخشی از محصولات ما بخصوص محصولات سفارشی سازی شده فیبر نوری، ​طراحی ایرانی بوده و با برند ملی SAE به بازار عرضه میگردد.
 

بومی سازی و تسلط بر طراحی (چه سخت افزار و چه نرم افزار) و انتقال بخشی از تولید در داخل ایران توسط مهندسین ایرانی در حوزه تخصصی ​حفاظت و امنیت، باعث برتری و تمایز این نوع محصولات شده است.

کیفیت و زمان تحویل کوتاه  و رنج کامل این محصولات، سپیتام را در جایگاه منحصر به فردی در این صنعت قرار داده است.
 
​تیم سپیتام به عنوان تخصصی ترین طراح و ارائه دهنده محصولات ارتباطی فیبر نوری  و شبکه در ایران توانسته است بعد از گذشت نزدیک به یک دهه مشتریان ثابت  و وفادار در مراکز صنعتی و نظامی مختلف داشته باشد و به صورت پایدار در خط مقدم این صنعت فعالیت نماید.