کشور عزیزمان ایران در مسیر کسب و پیاده‌سازی فناوری‌های نوین جهانی و نیز بومی‌سازی این فناوری‌ها، قدم‌های مثبتی برداشته و به سمت ارتقاء و اعتلاء پیش می‌رود. اثرگذاری این فناوری‌ها بر روی سبک زندگی مردم، خدمات، تجارت، سلامت و ... کاملاً مشهود است و هر روز انتظار می‌رود فناوری جدیدتری در راستای آسایش و آرامش ما ، پا به عرصه‌ی وجود گذارد.

شرکت سپیتام به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان و یکی از بازیگران مطرح صنعت ارتباطات فیبر نوری، بر اساس مسئولیت اجتماعی خود در نظر دارد مسابقه‌ی عکاسی در بستر اینستاگرام برگزار کند که محورهای اصلی این مسابقه شامل موارد زیر است:

الف) ایران به سوی آینده

ب) پیشرفت فناوری در ایران

ج) عصر ارتباطات در ایران

د) حفاظت و امنیت در ایران

کلیه‌ی علاقمندان به فضای عکاسی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و محدودیت خاصی وجود ندارد. عکس‌ها باید حتماً با دوربین عکاسی (و نه با دوربین گوشی یا تبلت) گرفته شده باشد. فرایند شرکت در این مسابقه بدین شرح است که علاقمندان عکس‌های خود را ابتدا در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرده و صفحه شرکت‌ سپیتام در اینستاگرام به نشانی @sepitam.co را منشن کنند تا امکان مشاهده و بررسی عکس‌ها فراهم شود. با توجه به اینکه مهلت ارسال آثار در فضای اینستاگرام تا تاریخ سی و یکم مرداد ماه سال جاری است، هیأت داوران پس از این تاریخ به مدت حداکثر 10 روز، آثار ارسالی را بررسی کرده و تا تاریخ 15 شهریور، آثار منتخب را اعلام می‌نمایند. فایل اصلی آثاری که انتخاب شده است، باید حداکثر ظرف یک هفته به نشانی ایمیل شرکت سپیتام (که به منتخبان اعلام خواهد شد) ارسال گردد تا پس از بررسی مجدد هیأت داوران، سه اثر برتر انتخاب و معرفی گردد.

جوایز: به سه اثر برتر این مسابقه، مبلغ پنج میلیون ریال به عنوان جایزه و یک لوح تقدیر تقدیم می‌گردد.

علاقمندان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه مسابقه، مستقر در شرکت سپیتام از طریق شماره تلفن: 44944950 021 تماس حاصل فرمایند.