دانستنیهای سپیتام
1394/10/13 10:10

دانستنیهای سپیتام دی 93

 

یاران و همراهان گرامی سلام

 

قبل از هر چیزی از همه کسانی که با دقت مطالب ما را دنبال می کنند از صمیم قلب تشکر می کنم. آنچه ما را مشتاق تر برای ادامه نوشتن در این خبرنامه می کند دلگرمی های شما عزیزان است. 
شاید روز اولی که شروع به نوشتن این خبرنامه کردیم هدف تبلیغات بود ولی اکنون هدف من به شخصه ارتباط با همکاران و دوستان و سپس معرفی جدیدترین محصولات شرکت سپیتام است.
شاید این بستر راهی باشد که بیش از گذشته بتوانیم اطلاعات مربوط به تخصص خود را در اختیار شما بگذاریم. اگر کم و کاستی می بینید، شما به حساب قلم من و کاستی دانش من بگذارید و نه فن و تخصص همکارانم.
از آنجایی که تعدادی از مشتریان عزیز ما بر اساس اعتمادی که به ما دارند محصولات مورد نیاز از برندهای معتبر اروپایی را بدلیل بهای گران آنها به ما سفارش می دهند، لذا روز به روز شکر خدا دامنه محصولاتمان  در حال افزایش است و من اصلا دلم نمیخواهد محصولات جدید شرکت فقط در فضای داخلی ما مانده و از چشم دیگران ناشناخته باقی بماند. بنابراین تا آنجا که بتوانم سعی میکنم در حد یک صفحه هم که شده محصول را برای شما در خبرنامه ها معرفی کنم. اگر در صورت نیاز اطلاعات بیشتری در مورد هر محصول لازم داشتید و در سایت پیدا نکردید، کافی است با قسمت فروش شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح نمایید.
   


 

 

  این مطلب را حتما مطالعه نمایید :

فروش محصول بدون بازاریابی

 

در دره‌ی سلیکون، بازاریابی معمولا واژه‌ی بدی تلقی می‌شود. برای خیلی‌ها این واژه تداعی کننده‌ی بودجه‌های کلان و حقه‌های روانی برای سرپوش گذاشتن بر این حقیقت است که محصول شما مزخرف است!

ساکنین این دره اعتقاد دارند اگر محصولی خوب باشد باید خودش باعث فروش خودش شود. از طراحی خوب، کدهای تمیز و ایده‌های هوشمندانه استقبال می‌کنند در حالی که با بازاریابی با سودهای کلانش مخالف هستند.

اما حقیقت این است که بسیاری از بهترین محصولات توسط نابغه‌های بازاریابی تولید  شده‌اند. چراکه برای ساختن محصولی که خودش باعث فروش خودش شود، باید بازاریابی در عمق وجودش نهادینه شود.

موارد زیر درس‌هایی است که به ما می‌گوید چه چیزهایی باعث می‌شود یک محصول باعث فروش خودش شود.

قبل از ساخت محصول، آن را بفروشید

 

شما می‌توانید حجم زیادی از اطلاعات را در مورد خوب بودن محصولتان داشته باشید حتی قبل از اینکه یک خط درباره‌ی آن بنویسید. درباره‌ی محصولتان قبل از ساختنش صحبت کنید. زمانی که درباره‌ی محصولتان صحبت می‌کنید، می‌توانید نموداری از عکس العمل‌های مشتریان را در مورد محصولتان ببینید. آیا با اولین جمله‌ی شما چشمانشان برق می‌زند؟ آیا لبخند می‌زنند؟ آیا هیجان زده می‌شوند و می‌گویند مشتاق هستند هرچه سریع‌تر از این محصول استفاده کنند؟ و حتی بهتر می‌شود اگر بپرسید می‌توانند بر روی این محصول سرمایه گذاری کنند؟

یا با نگاهی بی‌تفاوت به شما می‌نگرند، می‌گویند متوجه نمی‌شوند، و یا درک نمی‌کنند ارزش این محصول چه می‌تواند باشد.

معمولا عکس العمل‌ها چیزی بین دو جریان بالا خواهد بود. حتما به این موضوع توجه کنید که نیاز بازار خود را تشخیص داده و محصولتان را بر اساس آن بسازید.

بهترین‌ها در نوع خود باشید

 

بهترین محصولات فقط یک ویژگی خیلی خوب دارند که می‌توانند به بهترین شکل انجامش دهند. در زمان تولید محصولتان وسوسه نشوید که میلیون‌ها ویژگی مختلف را به آن اضافه کنید. یک ویژگی از محصولتان را که از دیگر رقبایش بهتر انجام می‌دهد، مشخص کنید و بر روی آن تمرکز کنید.

اگر تمرکزی شفاف بر روی محصولتان داشته باشید، فروش آن را راحتر خواهید کرد؛ چراکه می‌توانید خیلی راحت توضیح دهید محصولتان چه کار می‌کند، چرا خیلی فوق العاده است و چرا در بازار موفق‌تر خواهد بود. این باعث می‌شود که محصول شما موفق‌ترعمل کند و در روابط عمومی مردم را بیشتر جذب کند و در بازاریابان وفادار شما موثرتر باشد.

تمام محصولات موفق همه جزو بهترین‌ها در ژانر خود هستند. این تمرکز بر روی یک ویژگی خاص باعث شده رشد این محصولات در یک بازه‌ی زمانی پایدار  بالا باشد.

اگر محصولتان را بر اساس این دستورالعمل‌ها تولید کنید بازاریابی برای شما راحتر و مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.


برای آشنایی بیشتر با شرکت سپیتام و معرفی محصولات جدید

به روش پرزنتیشن، فایل زیر را تهیه کرده ایم که از شما دعوت می کنیم آنرا دانلود و مطالعه فرمایید.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :