0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
User privacy

 

 

حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در سپیتام
سپیتام معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات سپیتام و نیز راهکارهای سپیتام برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت سپیتام توضیح داده شده است.


محتویات این سند
• این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که سپیتام از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده سپیتام از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران سپیتام را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
• این سند به مواردی که در اختیار سپیتام نیست و سپیتام هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات سپیتام و افراد ثالثی که در استخدام سپیتام نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.


اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
• شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت سپیتام اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار سپیتام قرار می دهید.
• پس از ورود به سایت سپیتام شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات سپیتام نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
• سپیتام کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
• سپیتام به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت سپیتام اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های سپیتام و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
• سپیتام از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات سپیتام، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
• سپیتام اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
o در صورت ادغام سپیتام در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات سپیتام یا خروج کامل پرسیده می شود.
o در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
o در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از سپیتام بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
• سپیتام ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت سپیتام از آن استفاده کند.


ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
• شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت سپیتام تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در سپیتام آن ها را در سایت سپیتام وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد سپیتام ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
• شما می توانید به طور کامل از سپیتام و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از سپیتام حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.


محدودیت دسترسی به اطلاعات
• سپیتام دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات سپیتام یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
• سپیتام جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
• امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. سپیتام تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) سپیتام مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.


سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت سپیتام نیستند و سپیتام در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی سپیتام نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.


تغییرات در این سیاست ها
سپیتام حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغييرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت سپیتام خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير این صورت تمام پیامد هاي احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .


پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهای برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم سپیتام در میان بگذارید.