0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک SC Simplex 20Km ( مدل: Sepitam-MC11G-SSC20 )

Part Number: Sepitam-MC11G-SSC20
Part Number: Sepitam-MC11G-SSC20
Featured Specifications بیشتر
  • Downlink Ports : 1x10/100/1000Base-T RJ45
  • Uplink Ports : 1x1000BaseX Simplex SC fiber port
  • Wavelength : 1310nm
  • Management : Unmanaged
  • Weight : 180gr
  • Dimensions (WxHxD) : 116x99x25.5mm
  • Warranty Period : 36Month
توضیحات

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11G-SSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط یک پورت شبکه با سرعت 10/100/1000Mbps به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری را داشته و می‌تواند دامنه انتقال شما را تا ۲۰ کیلومتر افزایش دهد. این مدیا کانورتر به‌صورت لینکی بوده و دارای ماژول SC  تک کر به‌صورت On board  است. این مدیا کانورتر یکی از محصولات تولیدی شرکت دانش‌بنیان سپیتام می‌باشد که دارای بالاترین استانداردهای ساخت بوده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هرگونه شرایط آب‌وهوایی از دمای 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و در رطوبت ۰ تا ۸۰ درصد با راندمان حداکثری 98% به انتقال داده‌های شما بپردازد. شایان‌ذکر است این دستگاه دارای تأییدیه رسمی از جانب مرکز تحقیقات مخابرات ایران می‌باشد. در پنل جلویی این محصول یک پورت فیبر به‌صورت SC  و On board به همراه یک پورت Rj45  تعبیه شده و دارای ۵ عدد ال‌ای‌دی نشانگر جهت نمایش وضعیت کارایی دستگاه می‌باشد و در پنل پشتی دستگاه نیز درگاه برق ورودی قرار گرفته است. این دستگاه به‌صورت Plug  and Play  و لینکی نصب شده و تمامی استانداردهای لازم جهت کارکرد صحیح در شبکه را دارا می‌باشد.

 

 

  • product vendor icon image Seller:
    سپیتام
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک SC Simplex 20Km ( مدل: Sepitam-MC11G-SSC20 )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
نامناسب
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
  • بررسی تخصصی
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
بررسی تخصصی

Sepitam provides a thorough, and complete series of One Port Media conversion solutions for flexible network  extensions.
The Sepitam-MC11G-SSC20 media converter is able to convert 10/100/1000 Mbps network signals between Shielded & Unshielded Twisted Pair (Cat 5 or 6 network cabling) .This device can be used between 1000Base-TX cable and 1000Base-FX fiber optic based networks. This develops an extension of networks over a long range in single-mode fiber-optic cabling, send the Ethernet signals up to 20km. This device utilizes just one core in order to transmit and receive the information on fiber optic cable.

Features: 
• Stand-alone type
• Memory Cache size is more than 500KB, address table size is 4KB
• Hold up all IEEE802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3X, IEEE 802.3z/AB, IEEE802.1d
        Supports 100Base-FX fiber media transition
• Auto negotiation function Supports full duplex flow control or half duplex backpressure flow control
         Both ends can utilize different speed (10/100/1000 Mbps)
• Supports automatic cross connection in UTP Ethernet port
        Good compatibility and high reliability optical connector

مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک SC Simplex 20Km ( مدل: Sepitam-MC11G-SSC20 )
مدیاکانورتر 1 پورت 10/100/1000Mbps و 1 پورت آپلینک SC Simplex 20Km ( مدل: Sepitam-MC11G-SSC20 )
Product Sepitam-MC11G-SSC20 Color
Downlink Ports 1x10/100/1000Base-T RJ45 Uplink Ports 1x1000BaseX Simplex SC fiber port
Wavelength 1310nm Transmission Distance Up to 20KM
Input Voltage DC5V 2A MTBF 100,000Hours
Management Unmanaged Weight 180gr
Dimensions (WxHxD) 116x99x25.5mm Design / Protection class Metal Housing/ IP30
Mounting type Wall mount, Desktop Operating Temperature 0°C ~ 65°C
Relative humidity (without condensation) 90% ~ 0% Warranty Period 36Month
تصاویر کالا
موجود شدن
  • check box icon for ایمیل
  • check box icon for پیامک
نظرات کاربران ( 0 )
0
از 5
عالی
(0%)
خوب
(0%)
متوسط
(0%)
نامناسب
(0%)
ضعیف
(0%)
;