0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

مدیاکانورتر 1 پورت 10G و 1 پورت آپلینک 10G SFP Simplex ( مدل: Sepitam-MC11X-SXF )

Part Number: Sepitam-MC11X-SXF
Part Number: Sepitam-MC11X-SXF
Featured Specifications بیشتر
  • Downlink Ports : 1x10GBase-T RJ45
  • Uplink Ports : +1x10GBase-X SFP
  • Wavelength : 1310nm | 850nm | 1550nm
  • Management : Unmanaged
  • Weight : 150g
  • Dimensions (WxHxD) : 93x70x25mm
  • Warranty Period : 36Month
توضیحات

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11X-SXF این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط یک پورت شبکه با سرعت  10GBase-TX  را به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری با سرعت 10GBase-FX را دارد. این مدیا کانورتر تمامی استانداردهای لازم جهت کارکرد صحیح در شبکه را دارا می‌باشد و می‌توان آن را به‌صورت مستقیم به سوییچ های سیسکو متصل نمود. این مدیا کانورتر یکی از محصولات تولیدی شرکت دانش‌بنیان سپیتام می‌باشد که دارای بالاترین استانداردهای ساخت بوده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در شرایط آب‌وهوایی  Outdoor/Indoor از دمای 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و در رطوبت ۰ تا ۹۵ درصد به انتقال داده‌های شما بپردازد. شایان‌ذکر است این دستگاه دارای تأییدیه رسمی از جانب مرکز تحقیقات مخابرات ایران می‌باشد. در پنل جلویی این محصول یک پورت SFP  به همراه یک پورت Rj45 تعبیه شده و دارای ۶ عدد ال‌ای‌دی نشانگر جهت نمایش وضعیت کارایی دستگاه می‌باشد و در پنل پشتی دستگاه نیز درگاه برق ورودی قرار گرفته است. این دستگاه به‌صورت Plug and Play نصب شده و قابلیت پشتیبانی از انواع ماژول SFP ، اعم از سینگل مود و مالتی مود را داراست.

  • product vendor icon image Seller:
    سپیتام
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: مدیاکانورتر 1 پورت 10G و 1 پورت آپلینک 10G SFP Simplex ( مدل: Sepitam-MC11X-SXF )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
نامناسب
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
  • بررسی تخصصی
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
بررسی تخصصی

The device is a converter between optical signal and electrical signal, It can convert 10GBase-TX to 10GBase-FX , Users can choose different types of optical modules according to their needs,A seamless connection between the optical and electrical signals of Ethernet. It can not only extend the transmission distanceMoreover, the data has good confidentiality, stable work, and easy maintenance.

 

 

 
مدیاکانورتر 1 پورت 10G و 1 پورت آپلینک 10G SFP Simplex ( مدل: Sepitam-MC11X-SXF )
مدیاکانورتر 1 پورت 10G و 1 پورت آپلینک 10G SFP Simplex ( مدل: Sepitam-MC11X-SXF )
Product Sepitam-MC11X-SXF Downlink Ports 1x10GBase-T RJ45
Uplink Ports +1x10GBase-X SFP Wavelength 1310nm, 850nm, 1550nm
Communication Standards IEEE802.3 10Base-T
IEEE802.3u 100Base-TX/FX
IEEE802.3ab 1000Base-T
IEEE802.3z 10GBase-SX/LX
IEEE802.3x Flow control
IEEE802.1q VLAN
Input Voltage DC12V 1A
Management Unmanaged Weight 150g
Dimensions (WxHxD) 93x70x25mm Design / Protection class Metal Housing/ IP30
Operating Temperature 10°C ~ 55°C Relative humidity (without condensation) 95% ~ 0%
Mounting type Wall mount, Stand Alone, Desktop Warranty Period 36Month
تصاویر کالا
موجود شدن
  • check box icon for ایمیل
  • check box icon for پیامک
نظرات کاربران ( 0 )
0
از 5
عالی
(0%)
خوب
(0%)
متوسط
(0%)
نامناسب
(0%)
ضعیف
(0%)
;