0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه
دسته بندی: 1 کانال ویدئو

Sepitam-1V1bD-T/R

مبدل 1 کانال ویدئو، 1 کانال دیتای دوطرفه، 1 کانال صوت دو طرفه، 2 کانال تلفن و 1 پورت FE RJ45 برروی فیبر نوری ( مدل: Sepitam-1V1bD1bA2PE-T/R )

شناسه کالا: Sepitam-1V1bD1bA2PE-T/R
شناسه کالا: Sepitam-1V1bD1bA2PE-T/R
مشخصات برجسته بیشتر
  • Downlink Ports : 1xVideo BNC connector +1x Bidirectional Data+1xAudio + 1x FXO/FXS + 1x 10/100 Base-T RJ45
  • Uplink Ports : 1x1000Base FC
  • Management : Unmanaged
  • Warranty Period : 36Month
  • product vendor icon image فروشنده:
    فروشگاه اینترنتی سپیتام
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: مبدل 1 کانال ویدئو، 1 کانال دیتای دوطرفه، 1 کانال صوت دو طرفه، 2 کانال تلفن و 1 پورت FE RJ45 برروی فیبر نوری ( مدل: Sepitam-1V1bD1bA2PE-T/R )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 0%
ضعیف
0 (0%)
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
توضیح مختصر
مبدل 1 کانال ویدئو، 1 کانال دیتای دوطرفه، 1 کانال صوت دو طرفه، 2 کانال تلفن و 1 پورت FE RJ45 برروی فیبر نوری ( مدل: Sepitam-1V1bD1bA2PE-T/R )

این محصول دارای یک کانال ویدئو، یک کانال دیتای RS485 به‌صورت دوطرفه، یک کانال صوت دوطرفه، دو کانال تلفن و یک پورت Ethernet 10/100Mbps می‌باشد که وظیفه انتقال دیتا بر بستر فیبر نوری را دارد. این محصول به‌صورت لینک ارائه شده و می‌تواند سیگنال‌ها را تا مسافت بیش از ۱۰۰ کیلومتر منتقل کند. این محصول قادر است در محیط‌های با دمای بحرانی (بسیار بالا و خیلی پایین) به‌درستی و بدون افت کیفیت کار ‌کند. این دستگاه قادر است تا تمامی سیگنال‌های ذکر شده را تنها بر روی یک کر فیبر نوری انتقال دهد.



The One Channel Analog Video and One channel reverse bidirectional Data of our products, use advanced analog and digital technologies for pursuing high performance bidirectional data transmission over fiber optic. The transceiver can send signals more than 100 kilometers on fiber. 

This link work properly in critical (very high and too low) temperature environments and work for years without any degradation in expected quality.

This equipment is fully transparent from front-end video device perspective. Just one fiber core is used to transmit all mentioned signals which can be any kind of fiber cables. The equipment also adopt non-compressed analog (video composite) signal in PAL or NTSC mode.

This Optical Transceiver is easily monitored by virtue of LED indication of working status and with   out any electrical or optical regulation on site.

This product is released in standalone and rack-mount(2U/4U) packages.

مبدل 1 کانال ویدئو، 1 کانال دیتای دوطرفه، 1 کانال صوت دو طرفه، 2 کانال تلفن و 1 پورت FE RJ45 برروی فیبر نوری ( مدل: Sepitam-1V1bD1bA2PE-T/R )
مبدل 1 کانال ویدئو، 1 کانال دیتای دوطرفه، 1 کانال صوت دو طرفه، 2 کانال تلفن و 1 پورت FE RJ45 برروی فیبر نوری ( مدل: Sepitam-1V1bD1bA2PE-T/R )
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
Product Sepitam-1V1bD-T/R Communication Standards Compatible with NTSC, PAL, and SECAM video signals
Sampling rate up to 20MSPS and uncompressed video transmission (NRZ method)
Mounting type Wall mount, Stand Alone, Desktop Color Silver
Operating Temperature 20°C ~ 75°C- Relative humidity (without condensation) 0% ~ 95%
Wavelength Multi-mode (850nm), Single-mode (1310nm/1550nm) Transmission Distance 550m ~ 2Km, Single-mode: 10Km~120Km
Video input and output interface 1x BNC connector Input Voltage DC5V 2A
Dimensions (WxHxD) 116x99x25.5mm Weight 180g
Design / Protection class Metal Housing/ IP30 Downlink Ports 1xVideo BNC connector +1x Bidirectional Data+1xAudio + 1x FXO/FXS + 1x 10/100 Base-T RJ45
Uplink Ports 1x1000Base FC Management Unmanaged
Warranty Period 36Month
تصاویر کالا
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
نظرات کاربران ( 0 )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
مشاوره و پشتیبانی