0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه
دسته بندی: ماژول فیبر نوریSFP

Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM

ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا20Km ( مدل: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM )

شناسه کالا: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM
شناسه کالا: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM
  • product vendor icon image فروشنده:
    فروشگاه اینترنتی سپیتام
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا20Km ( مدل: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 0%
ضعیف
0 (0%)
  • معرفی کالا
  • نظرات کاربران
توضیح مختصر
ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا20Km ( مدل: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM )

فرستنده‌ Sepitam-ISFP-SM-SX-20KM وظیفهٔ تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال‌های نوری را به‌صورت Single Mode دارد. با استفاده از این ماژول فیبر SFP می‌توانید مسیر انتقال اطلاعات را از طریق فیبر نوری به‌صورت LC تا ۲۰ کیلومتر افزایش دهید. این محصول به‌صورت لینک ارائه شده و از سرعت 1.25Gbps به‌صورت Full Doublex پشتیبانی کرده و الزامات ایمنی لیزر کلاس A و استانداردهای SFP(MSA) و SFF-8472 را برآورده می‌کنند و همچنین پشتیبانی از مانیتورینگ تشخیص دیجیتال (DDM) از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌باشد. این SFP قابلیت استفاده در محیط‌های صنعتی را داشته و راه‌حل خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای برای انتقال دیتا بر بستر فیبر می‌باشد

 


Product Description:

The SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting data-rate of 1.25Gbps and 550m transmission distance with MMF.

The transceiver consists of three sections: a VCSEL laser transmitter, a PIN photodiode integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit. All modules satisfy class I laser safety requirements.

The transceivers are compatible with SFP Multi-Source Agreement (MSA) and SFF-8472. For further information, please refer to SFP MSA.

ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا20Km ( مدل: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM )
ماژول صنعتی 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا20Km ( مدل: Sepitam-ISFP1G-SM-SX-20KM )
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
تصاویر کالا
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
نظرات کاربران ( 0 )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
مشاوره و پشتیبانی