در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
application
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11E-DC20/SSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )

شناسه کالا: Sepitam-MC11E-DC20/SSC20
شناسه کالا: Sepitam-MC11E-DC20/SSC20
مشخصات برجسته بیشتر
  • Product : Sepitam-MC11E-DC20/SSC20
  • Downlink Ports : 1x10/100Base-T RJ45
  • Uplink Ports : 1x100BaseX Duplex/Simplex SC fiber port
  • Input Voltage : DC5V 2A
توضیحات

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11E-DSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط یک پورت شبکه با سرعت 10/100Mbps به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری را داشته و می‌تواند دامنه انتقال شما را تا ۲۰ کیلومتر افزایش دهد. این مدیا کانورتر به‌صورت لینکی بوده و دارای ماژول SC  تک کر و دو کر به‌صورت  On board است. این مدیا کانورتر یکی از محصولات تولیدی شرکت دانش‌بنیان سپیتام می‌باشد که دارای بالاترین استانداردهای ساخت بوده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هرگونه شرایط آب‌وهوایی از دمای 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و در رطوبت ۰ تا ۸۰ درصد با راندمان حداکثری 93% به انتقال داده‌های شما بپردازد. شایان‌ذکر است این دستگاه دارای تأییدیه رسمی از جانب مرکز تحقیقات مخابرات ایران می‌باشد. در پنل جلویی این محصول یک پورت فیبر به‌صورت SC و On board به همراه یک پورت Rj45 تعبیه شده و دارای ۵ عدد ال‌ای‌دی نشانگر جهت نمایش وضعیت کارایی دستگاه می‌باشد و در پنل پشتی دستگاه نیز درگاه برق ورودی قرار گرفته است. این دستگاه به‌صورت Plug and Play و لینکی نصب شده و تمامی استانداردهای لازم جهت کارکرد صحیح در شبکه را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است دستگاه فوق به‌صورت لینک بوده و به‌صورت لینک برای شما ارسال می‌گردد.

نقد و بررسی تخصصی
بیشتر

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11E-DSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط یک پورت شبک...

به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید
021​91082135
  • فروشنده:
    فروشگاه اینترنتی سپیتام
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11E-DC20/SSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )

نظرات کاربران

نظرات کاربران
جهت ارسال نظر و دیدگاه خود باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک نمایید.
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
توضیح مختصر
مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11E-DC20/SSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )

The Sepitam-MC11E-DSC20/SSC20 series are with the media converter with DIP Switch. The DIP Switch can set the Link Fault Pass-through (LFP) and Flow-Control function.

LFP (LLCF/LLR) can immediately alarm administrators the problem of the link media and provide efficient solution to monitor the net. LLCF (Link Loss Carry Forward) means when a device connected to the converter and the TP line loss the link, the converter's fiber will disconnect the link of transmit. LLR (Link Loss Return) means when a device connected to the converter and the fiber line loss the link, the converter's TP port will disconnect the link of transmit. Both can immediately alarm administrators the problem of the link media and provide efficient solution to monitor the net.

مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11E-DC20/SSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )
مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC11E-DC20/SSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )
Product Sepitam-MC11E-DC20/SSC20 Downlink Ports 1x10/100Base-T RJ45
Uplink Ports 1x100BaseX Duplex/Simplex SC fiber port Input Voltage DC5V 2A
MTBF 100,000Hours Management
Wavelength , Transmission Distance
Dimensions (WxHxD) 94x71x26mm Weight 150gr
Design / Protection class Metal Housing/ IP30 Mounting type ,
Color product: 530 | spec: 1076 Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Relative humidity (without condensation) 90% ~ 5% Warranty Period 36Month
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
Customers.Comments ( 0 )
ناعدد
از 5
عالی
0 (0 %)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
مشاوره و پشتیبانی