در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
می تواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
application
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

مدیاکانورتر 4 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC14E-SSC20/DSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )

شناسه کالا: Sepitam-MC14E-SSC20/DSC20
شناسه کالا: Sepitam-MC14E-SSC20/DSC20
مشخصات برجسته بیشتر
  • Management : Unmanaged
توضیحات

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC14E-SSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط ۴ پورت شبکه با سرعت 10/100Mbps به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری را داشته و می‌تواند دامنه انتقال شما را تا ۲۰ کیلومتر افزایش دهد. این مدیا کانورتر به‌صورت لینکی بوده و دارای ماژول SC  تک کر و دو کر به‌صورت  On board است. این مدیا کانورتر یکی از محصولات تولیدی شرکت دانش‌بنیان سپیتام می‌باشد که دارای بالاترین استانداردهای ساخت بوده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هرگونه شرایط آب‌وهوایی از دمای 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و در رطوبت ۵ تا ۹۰ درصد با راندمان حداکثر 93% به انتقال داده‌های شما بپردازد. شایان‌ذکر است این دستگاه دارای تأییدیه رسمی از جانب مرکز تحقیقات مخابرات ایران می‌باشد. در پنل جلویی این محصول یک پورت فیبر به‌صورت SC و On board به همراه یک پورت Rj45 تعبیه شده و دارای ۵ عدد ال‌ای‌دی نشانگر جهت نمایش وضعیت کارایی دستگاه می‌باشد و در پنل پشتی دستگاه نیز درگاه برق ورودی قرار گرفته است. این دستگاه به‌صورت Plug and Play و لینکی نصب شده و تمامی استانداردهای لازم جهت کارکرد صحیح در شبکه را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است دستگاه فوق به‌صورت لینک بوده و به‌صورت لینک برای شما ارسال می‌گردد.

 
نقد و بررسی تخصصی
بیشتر

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC14E-SSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط ۴ پورت شبکه...

به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید
021​91082135
  • فروشنده:
    فروشگاه اینترنتی سپیتام
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: مدیاکانورتر 4 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC14E-SSC20/DSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )

نظرات کاربران

نظرات کاربران
جهت ارسال نظر و دیدگاه خود باید ابتدا وارد سایت شوید. جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک نمایید.
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
توضیح مختصر
مدیاکانورتر 4 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC14E-SSC20/DSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )

Sepitam-MC14E-DSC20/SSC20 series are 10/100Mbps adaptive fast Ethernet Optical Media Converter, with built-in 4 ports 10M/100Mbps self-adaptive switch, converting the 4 independent 10Base-T or 100Base-TX twisted pair electrical signal with 100Base-FX optical signal. It extends the network transmission range from 100m, the limit of copper line, to 120Km (single mode full duplex). It supports two different types of network connection media, 10/100Base-TX and 100Base-FX. By switching technique and storage & forwarding technique, it realizes the data transmission between two network connection media. It supports optical transmission under dual-fiber multi-mode, dual-fiber single mode, and single fiber single mode.

مدیاکانورتر 4 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC14E-SSC20/DSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )
مدیاکانورتر 4 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک Sepitam-MC14E-SSC20/DSC20 ) SC Simplex/Doublex 20Km )
Product Sepitam-MC14E-DSC20/SSC20 Downlink Ports 4x10/100Base-T RJ45
Uplink Ports 1x100BaseX Duplex/Simplex SC fiber port Input Voltage DC5V 2A
MTBF 100,000Hours Management Unmanaged
Mounting type Wall mount, Stand Alone, Desktop Dimensions (WxHxD) 110x96x30mm
Weight 180gr Design / Protection class Metal Housing/ IP30
Color product: 531 | spec: 1076 Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Relative humidity (without condensation) 90% ~ 5% Warranty Period 36Month
اطلاع به من در زمان : موجود شدن
Customers.Comments ( 0 )
ناعدد
از 5
عالی
0 (0 %)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
مشاوره و پشتیبانی