0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه
دسته بندی: مدیا کانورتر SC

مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک SC Duplex 20Km ( مدل: Sepitam-MC11E-DSC20/SSC20 )

شناسه کالا: Sepitam-MC11E-DSC20
شناسه کالا: Sepitam-MC11E-DSC20
مشخصات برجسته بیشتر
  • Downlink Ports : 1x10/100Base-T RJ45
  • Uplink Ports : 1x100BaseX Duplex/Simplex SC fiber port
  • Wavelength : 1310nm/1550nm OR 1490nm/1550nm
  • Management : Unmanaged
  • Weight : 150gr
  • Dimensions (WxHxD) : 94x71x26mm
  • Warranty Period : 36Month
توضیحات

مدیا کانورتر مدل Sepitam-MC11E-DSC20 این مبدل توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP توسط یک پورت شبکه با سرعت 10/100Mbps به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری را داشته و می‌تواند دامنه انتقال شما را تا ۲۰ کیلومتر افزایش دهد. این مدیا کانورتر به‌صورت لینکی بوده و دارای ماژول SC  تک کر و دو کر به‌صورت  On board است. این مدیا کانورتر یکی از محصولات تولیدی شرکت دانش‌بنیان سپیتام می‌باشد که دارای بالاترین استانداردهای ساخت بوده و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هرگونه شرایط آب‌وهوایی از دمای 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و در رطوبت ۰ تا ۸۰ درصد با راندمان حداکثری 93% به انتقال داده‌های شما بپردازد. شایان‌ذکر است این دستگاه دارای تأییدیه رسمی از جانب مرکز تحقیقات مخابرات ایران می‌باشد. در پنل جلویی این محصول یک پورت فیبر به‌صورت SC و On board به همراه یک پورت Rj45 تعبیه شده و دارای ۵ عدد ال‌ای‌دی نشانگر جهت نمایش وضعیت کارایی دستگاه می‌باشد و در پنل پشتی دستگاه نیز درگاه برق ورودی قرار گرفته است. این دستگاه به‌صورت Plug and Play و لینکی نصب شده و تمامی استانداردهای لازم جهت کارکرد صحیح در شبکه را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است دستگاه فوق به‌صورت لینک بوده و به‌صورت لینک برای شما ارسال می‌گردد.

  • product vendor icon image فروشنده:
    سپیتام
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

  • بررسی تخصصی
  • مشخصات
بررسی تخصصی

The Sepitam-MC11E-DSC20 series are with the media converter with DIP Switch. The DIP Switch can set the Link Fault Pass-through (LFP) and Flow-Control function.

LFP (LLCF/LLR) can immediately alarm administrators the problem of the link media and provide efficient solution to monitor the net. LLCF (Link Loss Carry Forward) means when a device connected to the converter and the TP line loss the link, the converter's fiber will disconnect the link of transmit. LLR (Link Loss Return) means when a device connected to the converter and the fiber line loss the link, the converter's TP port will disconnect the link of transmit. Both can immediately alarm administrators the problem of the link media and provide efficient solution to monitor the net.

مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک SC Duplex 20Km ( مدل: Sepitam-MC11E-DSC20/SSC20 )
مدیاکانورتر 1 پورت 10/100Mbps و 1 پورت آپلینک SC Duplex 20Km ( مدل: Sepitam-MC11E-DSC20/SSC20 )
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید:
021​91082135
02144967410
09331431035

استعلام قیمت
Product Sepitam-MC11E-DC20/SSC20 Downlink Ports 1x10/100Base-T RJ45
Uplink Ports 1x100BaseX Duplex/Simplex SC fiber port Wavelength 1310nm/1550nm OR 1490nm/1550nm
Input Voltage DC5V 2A MTBF 100,000Hours
Management Unmanaged Weight 150gr
Dimensions (WxHxD) 94x71x26mm Design / Protection class Metal Housing/ IP30
Operating Temperature 0°C ~ 55°C Relative humidity (without condensation) 90% ~ 5%
Mounting type Stand Alone, Desktop Warranty Period 36Month
تصاویر کالا
اطلاع به من در زمان : موجود شدن