0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

ماژول 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا 80Km ( مدل: Sepitam-SFP1G-SM-SX-80Km )

Part Number: Sepitam-SFP1G-SM-SX-80Km
Part Number: Sepitam-SFP1G-SM-SX-80Km
Featured Specifications بیشتر
  • Transmission Distance : 80km
  • Warranty Period : 12Month
توضیحات

فرستنده‌ Sepitam-SFP1G-SM-SX-80KM وظیفهٔ تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال‌های نوری را به‌صورت Single Mode دارد. با استفاده از این ماژول فیبر SFP می‌توانید مسیر انتقال اطلاعات را از طریق فیبر نوری به‌صورت LC تا 80 کیلومتر افزایش دهید. این محصول به‌صورت لینک ارائه شده و از سرعت 1.25Gbps به‌صورت Full Duplex پشتیبانی کرده و الزامات ایمنی لیزر کلاس A و استانداردهای SFP(MSA) و SFF-8472 را برآورده می‌کنند و همچنین پشتیبانی از مانیتورینگ تشخیص دیجیتال (DDM) از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌باشد. این SFP قابلیت استفاده در محیط‌های نیمه‌صنعتی را داشته و راه‌حل خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای برای انتقال دیتا بر بستر فیبر می‌باشد.

 
  • product vendor icon image Seller:
    سپیتام
به کمک نیاز دارید ؟
کافیست با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم
تماس بگیرید

محصولات مشابه

امتیاز کاربران به: ماژول 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا 80Km ( مدل: Sepitam-SFP1G-SM-SX-80Km )
0
از 5
عالی
0 (0%)
خوب
0 (0%)
متوسط
0 (0%)
نامناسب
0 (0%)
ضعیف
0 (0%)
  • بررسی تخصصی
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
بررسی تخصصی

Product Description:

The SFP transceivers are high performance, cost effective modules supporting data-rate of 1.25Gbps and 550m transmission distance with MMF.

The transceiver consists of three sections: a VCSEL laser transmitter, a PIN photodiode integrated with a trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit. All modules satisfy class I laser safety requirements.

The transceivers are compatible with SFP Multi-Source Agreement (MSA) and SFF-8472. For further information, please refer to SFP MSA.

ماژول 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا  80Km ( مدل: Sepitam-SFP1G-SM-SX-80Km )
ماژول 1G SFP Simplex با قابلیت انتقال دیتا تا 80Km ( مدل: Sepitam-SFP1G-SM-SX-80Km )
Product Sepitam-SFP1G-SM-SX-80Km Optical fiber Interface LC Simplex
Transmission band width / rate 1.25Gbps/1.0625Gbps Communication Standards Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
1310nm DFB laser and PIN photodetector for 80km transmission
Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with simplex LC or SC receptacle
Digital Diagnostic Monitoring:
Internal Calibration or External Calibration
Compatible with SONET OC-24-LR-1
Compatible with RoHS
+3.3V single power supply
Transmission Distance 80km Operating Temperature 0̊C ~ 70 ̊C
Warranty Period 12Month
تصاویر کالا
موجود شدن
  • check box icon for ایمیل
  • check box icon for پیامک
نظرات کاربران ( 0 )
0
از 5
عالی
(0%)
خوب
(0%)
متوسط
(0%)
نامناسب
(0%)
ضعیف
(0%)
;